ناشران و صاحبان اثر

8094l2

استفاده از کتاب های گویا یکی از ضرورت های زندگی پرمشغله امروزیست. از کتاب های گوبا می توان هنگام رانندگی، قدم زدن، زمان رفت و آمد به محل کار و تحصیل، حین انجام کارهای روزانه، پیش از خواب و... استفاده کرد و از اوقاتی که به طور عادی هدر می رود نهایت بهره را برد. در این راستا موسسه فرهنگی «آوانامه دانش گستر» می کوشد با همکاری گروهی از برترین گویندگان رادیو و بازیگران سینما و تئاتر و تشکیل کارگروه های متخصص در حوزه های کارگردانی و تدوین آثار صوتی، نرم افزار، نشر آنلاین و اپلیکیشن گامی هرچند کوچک در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کتاب های گویا بردارد.

.

موسسه فرهنگی آوانامه که همکاری با ناشران معتبری نظیر نشر چشمه، ققنوس، نگاه، آگاه و... همچنین تولید نسخ صوتی آثار فاخری نظیر آبشوران (علی اشرف درویشیان)، درقند هندوانه (ریچارد براتیگان)، گل های معرفت (امانوئل اشمیت)، بیگانه (آلبر کامو) و... را در کارنامه دارد، از کلیه ناشران و صاحبان اثری که مایل به تولید نسخه ی صوتی کتاب هایشان هستند دعوت به همکاری می نماید.

.

کلیه ی کتاب های گویا تولید شده توسط موسسه فرهنگی آوانامه در دو قالب پکیج فیزیکی (که در کتابفروشی های ارائه می شوند) و فایل های دانلودی غیر رایگان (که از طریق سایت رسمی موسسه قابل دانلود می باشند) عرضه می شود و سامانه های پیشرفته مانیتورینگ تعداد دانلود و خرید کتاب های گویا به ناشران این امکان را می دهد تا به صورت دقیق از میزان فروش نسخ صوتی آثار خود (اعم از ریالی یا دلاری) آگاهی یابند.

.

لازم به ذکر است کلیه هزینه های تولید و نشر کتاب های گویا اعم از ضبط کتاب ها در استودیو های مجهز با همکاری گویندگان حرفه ای، تولید و پخش پکیج فیزیکی آثار در سراسر کشور، ارائه ی آثار در سامانه های پربازدید دانلود کتاب های گویا (تحت وب و اپلیکیشن) و... بر عهده موسسه فرهنگی آوانامه می باشد و ناشر هیچ وظیفه ای در این زمینه ندارد.

.

کلیه ناشرانی که علاقه مند به تولید نسخه ی صوتی کتاب هایشان توسط موسسه فرهنگی آوانامه هستند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و عقد قرارداد و فعال سازی پنل ناشر از طریق شماره تماس و ایمیل زیر با ما در ارتباط باشند.

.

011-32310679 . publishers@avanameh.com . با تشکر