راهنمای خرید

خرید از سایت آوانامه به دو صورت زیر امکان پذیر می باشد:

.

1 - خرید پکیج فیزیکی کتاب های صوتی که امکان ارسال پکیج ها توسط شرکت محترم پست به سراسر کشور وجود دارد.

2 - دانلود فایل های کتاب های صوتی که امکان پرداخت مبلغ دانلود با ارز های ریال و دلار وجود دارد.

.

برای خرید پکیج های فیزیکی کتاب ها نیازی به عضویت در سایت نیست ولی برای دانلود فایل ها باید حتما در سایت عضو شوید. برای مشاهده ی امکان یا عدم امکان خرید پکیج فیزیکی یا دانلود هر کتاب مطابق شکل زیر نخست روی گزینه «مشاهده ی جزئیات و دریافت محصول» کلیک کنید:

.

1

.

سپس می توانید در بخش اطلاعات کتاب گویا، وضعیت امکان یا عدم امکان خرید پکیج فیزیکی یا دانلود هر کتاب را مطابق شکل زیر مشاهده کنید.

.

111

.

همچنین پیش از خرید هر محصول می توانید بخش هایی از اثر را به صورت رایگان و آنلاین بشنوید و دانلود کنید. برای گوش دادن آنلاین بخش هایی از اثر در قسمت «بخش هایی از کتاب را بشنوید» مطابق شکل زیر روی دکمه play کلیک کنید:

.

.

3  

خرید پکیج فیزیکی:

.

همانطور که پیشتر گفته شد، برای خرید پکیج های فیزیکی کتاب های صوتی نیازی به عضویت در سایت نیست. برای خرید پکیج فیزیکی (در صورتی که امکان خرید پکیج فیزیکی برای محصول مورد نظر فعال باشد) مطابق شکل زیر روی دکمه ی «خرید پکیج فیزیکی» کنید:

.

22 .

در صفحه ی جدیدی که باز می شود، مطابق شکل زیر استان و شهر خود را انتخاب کنید. همچنین برای افزودن محصول به سبد خرید روی دکمه ی «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید. بعد از انتخاب استان و شهر و تکمیل کردن لیست کتاب های مد نظرتان روی دکمه ی «ثبت نهایی سفارش» کلیک کنید.

.

4

.

در صفحه ی جدید مطابق شکل زیر نوع پرداخت را انتخاب و فیلد های خالی را پر کنید. توجه داشته باشید در صورت پرداخت مبلغ به صورت آنلاین هزینه ی نهایی سفارش شما شامل تخفیف خواهد شد. مدت زمان تحویل سفارشات با پست سفارشی حدود 7 روز و پست پیشتاز حدود 4 روز می باشد. همچنین توجه داشته باشید، مامور پست در ساعات اداری برای تحویل بسته به شما مراجعت خواهد کرد لذا در صورتی اقدام به ثبت سفارش پکیج های فیزیکی کنید که کسی در منزل یا محل کار برای دریافت بسته حضور داشته باشد. (عدم دریافت بسته ی پستی و برگشت خورد آن، موسسه آوانامه را متحمل ضرر های فراوان مالی خواهد کرد)

.

 5

   

دانلود فایل ها:

 

برای دانلود فایل های هر کتاب پیش از هر کاری باید در سایت عضو شوید. جهت عضویت در سایت مطابق شکل در بخش «ورود کاربران» روی دکمه ی عضویت کلیک کنید.

.

.

5
..

سپس اطلاعات کاربری خود را وارد کنید و روی دکمه ی «عضویت در سایت» کلیک کنید. (پر کردن تمام فیلد ها الزامی است)

.

.

1

.

در صورت وارد کردن صحیح اطلاعات شما به عضویت سایت در خواهید آمد و می توانید پنل کاربری خود را مشاهده کنید و در صورت لزوم اطلاعات وارد شده را ویرایش کنید:

.

7

.

برای دانلود فایل های یک اثر  باید حساب خود را شارژ کنید. برای شارژ حساب، در بخش پنل کاربران مطابق شکل زیر روی دکمه ی «شارژ حساب» کنید:

.

13

.

سپس مطابق شکل زیر یکی از پکیج ها را انتخاب کنید و روی دکمه ی «ثبت پرداخت» کلیک کنید تا به درگاه بانک متصل شوید:

 .

14

 .

همچنین علاوه بر واحد پولی ریال، امکان شارژ حساب با واحد ارزی دلار و از طریق درگاه paypal نیز وجود دارد. در صورتی که می خواهید از طریق paypal حساب خود را شارژ کنید ابتدا از بالای صفحه واحد پولی را مطابق شکل زیر تغییر دهید:

.

16

.

سپس بعد از انتخاب پکیج مد نظر برای اتصال به درگاه paypal رو دکمه « ثبت پرداخت» مطابق شکل زیر کلیک کنید:

 .

15

.

در صورتی که از واحد پولی ریال استفاده می کنید، بعد کلیک روی دکمه ی «پرداخت» مطابق شکل زیر به درگاه بانک پارسیان متصل خواهید شد (امکان پرداخت با کلیه ی کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد). اطلاعات مورد نظر را وارد کنید و روی دکمه ی پرداخت کلیک کنید تا حساب شما شارژ شده و به پنل کاربری خود باز گردید.

.

17

.

در صورتی که پرداخت به شکل صحیح انجام شده باشد حساب شما مطابق شکل زیر شارژ خواهد شد:

.

18

.

برای دانلود فایل هر بخش از کتاب مد نظرتان مطابق شکل زیر روی دکمه ی دانلود کلیک کنید:

 .

20

.

سپس در پنجره ای که باز می شود روی دکمه ی خرید کلیک کنید. مبلغ مشخص شده از حساب کاربری شما کسر خواهد شد. توجه داشته مدت اعتبار هر لینک پس از خرید (باز شدن) یک هفته و یا ده بار دانلود می باشد (هر کدام که زود تر واقع شود).

.

21

.

برای دانلود سریع تر بهتر است از نرم افزار های مدیرت دانلود نظیر IDM استفاده کنید.

 .

.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا نیاز به هرگونه راهنمایی یا مشاوره در مورد خرید محصولات می توانید از طریق شماره تلفن و ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید:

.

011-32310679

info@avanameh.com

.

با تشکر